Ogłoszenia duszpasterskie  29 .11.2015

1. Przeżywamy dziś I Niedzielę Adwentu. Rozpoczynamy czas przygotowania na przyjście Zbawiciela. Rozpoczynamy nowy rok liturgiczny
  2. Jak co roku włączamy się w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Razem z Caritas rozprowadzamy świece wigilijne. Ofiara za świecę małą nie miej niż 5 zł.
  3. Spotkania duszpasterskie:

Chór parafialny – środa 17.30

Zbiórka ministrantów  w piątek o godz. 16.00

Chór Złote Nutki w sobotę o godz. 13.00

1. Msza święta roratnia w dni powszednie o godz. 17.00. Przychodzimy na roraty z lampionami, dzieci mają dodatkowo specjalne obrazki na każdy dzień.
  2. W I piątek miesiąca udamy się do chorych między godziną 9.00 a 11.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.00. Nabożeństwo I soboty miesiąca po mszy św. wieczornej.
  3. Spotkanie popielgrzymkowe i Adwentowy Wieczór Filmowy w środę o godz. 18.00

1. Ofiary na budowę świątyni:
  2. Taca z pogrzebu 150 zł

Bóg zapłać!

1. II Niedziela Adwentu – Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie – zbiórka do puszek
  2. Pan Jerzy Zając nasz organista roznosi opłatki. Ofiary składane przy tej okazji są podziękowaniem za obsługę muzyczną mszy św. w ciągu tygodnia. Prosimy o życzliwe przyjęcie Pana Organisty.