Diecezjalne Dni Młodzieży rozpoczęte

0
163

WP_20150918_008W piątkowy wieczór rozpoczęły się 18 Diecezjalne Dni Młodzieży. W Staszowie i okolicznych parafiach przebywa kilka tysięcy młodzieży, która przez modlitwę, śpiew, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz przez gry i zabawy integracyjne wspólnie świętuje odkrywa na nowo wiarę w Chrystusa. Grupa młodzieży z naszej parafii wraz z uczestnikami z Ostrowca Świętokrzyskiego, Klimontowa oraz Zaklikowa została zakwaterowana w Bogorii, głownie w budynku szkoły. Piątkowe spotkanie rozpoczął ksiądz kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia przybliżając historię tego miejsca. Potem grupa teatralna z Sandomierza wystąpiła z programem o św. Stanisławie Kostce. Wieczór zakończyła droga krzyżowa, która miała przejść ulicami Bogorii, jednakże już przy pierwszej stacji rozpętała się ogromna burza i zawróciliśmy do świątyni. Dalszy ciąg obchodów w sobotę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here