Dziecięcy Koncert Noworoczny

0
324

zdjecie0571małeW pierwszą niedzielę stycznia „Złote Nutki” uroczyście powitały Nowy Rok. Koncert rozpoczęła Małgosia kolędą „Anioł pasterzom mówił” w interpretacji na saksofon. Małgosię możemy również usłyszeć grającą na organach i gitarze, a także śpiewającą z Anią i Madzią w każdą niedzielę.

W koncercie tradycyjnie pokazali się starsi i młodsi. Tym razem również wielu instrumentalistów. Najmłodsze „nutki” zabrzmiały radośnie w wiązance skocznych pastorałek, Natalia zagrała i zaśpiewała „Bóg się rodzi”, a Olaf – kolędy na akordeonie. Gościnnie wystąpił Adaś, w którego wykonaniu zebrani usłyszeli instrumentalną aranżację „Wśród nocnej ciszy”, a wokalną- „Adeste fideles”. W języku Kościoła zaśpiewała też Małgosia, a koncert zakończyła wielogłosowa „Cicha noc”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here