Niedziela Dobrego Pasterza

0
96

fot1IV Niedziela Wielkanocna nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Gościliśmy dziś w naszej parafii ks. Mariusza Piotrowskiego – ojca duchownego Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu oraz alumna III roku seminarium przygotowującego się do kapłaństwa – kleryka Piotra. Ks. Mariusz wygłosił homilie nt. powołania, jego odczytania i realizacji oraz przybliżył nam jaką rolę w przygotowaniu do kapłaństwa ma parafia, rodzina i przyjaciele. Natomiast po mszy św. o godz. 10.00 dzieci i młodzież na spotkaniu z alumnem Piotrem zasypała naszego gościa pytaniami o codzienne życie seminaryjne, zainteresowania i trud studiów.
Było to doskonałe przygotowanie do sobotniej wycieczki do Sandomierza na Dzień Otwartej Furty, by poznać od środka jak kształtuje i rozwija się powołanie do kapłaństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here