O chórze Złote Nutki

0
347

Grupa powstała w grudniu 2012r. z inicjatywy ks. Proboszcza. Należą do niej dzieci w wieku szkolnym. Podczas cotygodniowych spotkań pod kierunkiem Anny Wieczorek poznają tajniki techniki wokalnej, prawidłowego oddechu i dykcji. Repertuar stanowią pieśni i piosenki religijne.

Chór zaśpiewał po raz pierwszy w Boże Narodzenie. Od tamtej pory już co niedziela uwielbia Pana. Śpiewaliśmy też w czasie Wielkanocy. Przygotowaliśmy koncert na Dzień Mamy i niedzielę piosenki religijnej skierowaną szczególnie dla tatusiów. Dzieci śpiewały na Mszy zakończenia i rozpoczęcia roku szkolnego.

Koncert na Dzień Mamy
Koncert na Dzień Mamy

Pomaga nam grupa młodzieży. Dzięki Ani, Madzi i Elizie nasze liturgie są bogatsze, a dzieci chętniej pracują. Mamy już swoje śpiewniki.

Msza rozpoczęcia roku szkolnego
Msza rozpoczęcia roku szkolnego

Chór dziecięcy to nie tylko szkoła śpiewu. To rozwijanie wrażliwości, wychowywanie przez sztukę i aktywne wyrażanie emocji. Udział w chórze jest nieodpłatny. Spotykamy się w każdą sobotę po południu oraz w niedzielę na Mszy Św. dla dzieci o godz. 11.00.

Szczególne podziękowania należy skierować do rodziców. Za to, że rozumieją jak wartościowe są zajęcia śpiewu w młodym wieku, ale również za to, że poświęcają czas w soboty i niedziele, aby ich dzieci mogły rozwijać swoją wrażliwość muzyczną i umiejętności wokalne.

Drodzy Rodzice! Podarujcie Waszym dzieciom radość śpiewania w chórze! Zapraszamy do naszego zespołu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here