Ocalmy chrześcijan w Syrii

0
58

Nowy Obraz bitowyMłodzież z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bodzechowie, przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, włącza się do ogólnopolskiej akcji “Ocalmy chrześcijan w Syrii” . W niedzielę 9 listopada odbędzie się przed kościołem kwesta do puszek w ramach VI Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.  Program obejmuje w całym kraju modlitwy w intencji syryjskich chrześcijan oraz zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Chrześcijan w Syrii wesprzeć można też charytatywnym SMS-em. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym obchodzony jest w drugą niedzielę listopada z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski. Organizatorem jest stowarzyszenie “Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here