OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  24 maj 2020

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Nabożeństwa do Matki Bożej w kościele o godz. 16.30.

1. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do   bierzmowania odwołane są aż do czasu powrotu dzieci i młodzieży do szkół. Bierzmowanie planujemy we wrześniu.

1. Ponieważ z powodu pandemii zmienia się nam kalendarz świąt i uroczystości, I Komunia św. również zostaje odroczona do czasu powrotu dzieci do szkoły. Proszę Rodziców o ustalenie dogodnego terminu. Dzieci mogą przystąpić do I Komunii indywidualnie, w małych grupach lub z całą klasą.

1. W naszej świątyni, która ma 600 m2 powierzchni, może się gromadzić 60 osób na każdej mszy św. Zachowujemy ostrożność, dezynfekujemy klamki i prosimy o zadbanie o odpowiedni dystans. Siadamy po 1 osobie naprzemiennie w ławce. Osoby , które nie znajdą miejsca w wolnej ławce przeżywają mszę sw. na zewnątrz świątyni. Na pogrzebach wracamy do formy trzech stacji: w  kaplicy, w świątyni i na cmentarzu.

1. Dziękuję rodzinom za ofiary w  złożone w parafii a także na konto bankowe parafii, które można znaleźć na stronie internetowej. Przez  dwa miesiące parafia nie miała „tacy”  a obecnie niewiele osób uczestniczy we mszy św. dlatego proszę o ofiary na uregulowanie zaległych zobowiązań.

1. W ostatnim czasie ofiarę złożyli:

Rodzina Kurków z Goździelina           100 zł

Rodzina anonimowo z ul. 6 sierpnia 200 zł