dav

28 września wierni ze wszystkich parafii dekanatu Szewna pielgrzymowali do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwsze kroki skierowaliśmy do kaplicy wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Tu ks. dziekan Jan Butryn poprowadził nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Następnie przeszliśmy na dziedziniec parafialny by uroczyście przejść przez Bramę Miłosierdzia do świątyni. Mszy św. w której uczestniczyli wierni i kapłani parafii z dekanatu szewieńskiego przewodniczył ks. dziekan, natomiast homilię wygłosił ks. kustosz sanktuarium. Na zakończenie Eucharystii pomodliliśmy się w intencjach Ojca Świętego by uzyskać dar odpustu zupełnego, oraz ucałowaliśmy relikwie świętych Jana Pawła II, s. Faustyny i ks. Sopoćki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here