????????????????????????????????????

DSC_0020małePubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bodzechowie żywo włącza się w działalność Sandomierskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Prawie 50 szkół z terenu diecezji sandomierskiej nosi imię największego z polaków. W ramach rozpoczęcia pracy formacyjnej w nowym roku szkolnym delegacja uczniów z pocztem sztandarowym wzięła udział w powakacyjnym spotkaniu Rodziny Szkół w Sandomierzu. Spotkanie rozpoczęła msza św. w Bazylice Sandomierskiej. Na zakończenie Eucharystii wszystkich uczestników zlotu pobłogosławił bp Krzysztof Nitkiewicz.  Dalszy program, zawierający wykład o św. Janie Pawle II, oraz prezentację twórczości z wybranych szkół odbywał się w pobliskim Domu Katolickim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here