Uczczono św. Cecylię

0
394

W liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, nasze dwa chóry parafialne – chór dziecięcy “Złote Nutki” oraz chór dorosłych, ubogaciły swoim śpiewem liturgię Mszy św. Ks. proboszcz Cezary Zybała podziękował chórzystom i ich opiekunom za całoroczne sumienne  zaangażowanie się w próby i występy, za współudział w coraz piękniejszej oprawie liturgicznej podczas niedzielnych celebracji jak i w ważnych wydarzeniach parafialnej wspólnoty. Jednocześnie dla chóru dziecięcego “Złote Nutki” był to pierwszy występ w pięknych nowych strojach chórowych. Dziękujemy wszystkim chórzystom za serce wkładane w liturgiczny śpiew, zapraszamy również dzieci jak i dorosłych do włączenia się do naszych grup parafialnych.

chd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here