Wizytacja kanoniczna w naszej współnocie

0
613

W naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy wczoraj wizytację kanoniczną. ks. Biskup Edward Frankowski odwiedził naszą szkołę, chorych, oraz rodziców kapłana. ks. Biskup spotkał się z parafianami na naszym cmentarzu, gdzie wspólnie modliliśmy się za naszych bliskich zmarłych. Wieczorem przedstawiliśmy naszemu Gościowi nasze grupy parafialne, po czym ks. Proboszcz zdał sprawozdanie z działalności duszpasterskiej i budowy świątyni świętego ojca Pio.
To piękne spotkanie zwieńczone było Eucharystią koncelebrowaną przez kapłanów z naszej diecezji. Ks. Biskup podzielił się z nami radosną wiadomością, że nasz ks. Proboszcz Cezary Zybała został wicedziekanem dekanatu szewieńskiego.
Dziękujemy wszystkim za włączenie się w przygotowanie tej uroczystości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here