Wizytacja parafii

Ordynariusz Diecezji Sandomierskiej, ks. bp Krzysztof Nitkiewicz , 21 i 22 września wizytował naszą parafię. Najpierw spotkał się z wychowawcami, pracownikami szkół, oraz dziećmi i młodzieżą, która przygotowała program o Janie Pawle II. Na zaproszenie wójta Jerzego Murzyna odbyła się wizyta w Urzędzie Gminy, w czasie której ks. bp spotkał się z pracownikami urzędu. Po południu były odwiedziny chorych i rodziców kapłana. Pierwszy dzień zakończył sie uroczystą mszą św. w nowym kościele p.w. św. Ojca Pio. W sobotę o godz. 9.00 rozpoczęło sie spotkanie z grupami działającymi w parafii, a potem msza św. Ks. bp zachęcił nas do budowania życia parafialnego poprzez wspólnoty w parafii, która jest “małym Kościołem”.