Wycieczka do Sandomierza

0
125

furtaDzieci i młodzież z chóru “Złote Nutki”, kandydaci i ministranci oraz goście i dorośli opiekunowie uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza jako nagrodzie za zaangażowanie w liturgię i prace w grupach duszpasterskich w naszej parafii. Na początek uczestniczyliśmy wraz z kilkoma tysiącami dzieci i młodzieży w mszy św. w Bazylice Sandomierskiej. Modlili się z nami biskupi Krzysztof Nitkiewicz i Edward Frankowski oraz gość – biskup Marian Rojek z Zamościa i ponad stu księży. Był to jednocześnie moment pożegnania Symboli Światowych Dni Młodzieży, które odwiedzały parafie naszej diecezji a teraz podążyły do diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Po Eucharystii przeszliśmy do Wyższego Seminarium Duchownego by uczestniczyć w Dniu Otwartej Furty, wydarzeniu podczas którego można zwiedzić miejsce gdzie uczą się i kształtują swoje serca przyszli księża. Tego dnia organizowany jest ogromny piknik z poczęstunkiem, loteriami, występami zespołów muzycznych.

Pełni wrażeń wróciliśmy do naszych domów oczekując z niecierpliwością na kolejny wspólny wyjazd.
Jeśli chcecie zobaczyć jak się bawiliśmy zapraszamy na FILMIK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here